Der per oborr e hekurit

Shitet nga: dyr te hekurit per oborr Sot 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjakovë
Shiten dyr nga hekuri per oborr dimenzioni 2,50 lartesia me 2.80 gjonsia . Jon te perdorura. Po jon te forta . Nuk jon keto ne foto . Afersisht keshtu jan

Inf ne tel. Dhe viber 044.129.189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim