Dere te profilit te rende

Shitet nga: Dere 11 Krr 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes deren e profilit te rende dhe ne gjendje perfekte. Dimenzionet 240cm gjeresia dhe 210cm gjatesia. Per me shume informata ju lutem te me kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim