Doka , shalltafne , panella , betoniere meshalica

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: A-F 10 Shk 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Panella DOKA 3-S BASIC , domenzionet 150x50cm, 200x50cm, 250x50cm, 300x50cm . Panellat jane te reja ...betoniere 250L dhe 350L pa zhurem . 1 vit garancion ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim