Dyer dhe dritare te perdorura-te ruajtura mir

Shitet nga: Arif Hoti 09 Nën 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes dyer dhe dritare te perdorura, te gjitha te firmes sllovene "Jelovica".
Gjithsej jane 18 dritare, nje dere njekaheshe e ballkonit dhe dy dyer dykaheshe te ballkonave.
Dritaret jane me dimensione 80×140cm; Nje dere e ballkonit njekaheshe me dimensione 80×205cm;
Dy dyer te ballkonave me dimensione 205×140cm .
Çmimi per nje dritare=15 euro
Çmimi per deren njekaheshe=20 euro
Çmimi per dy dyert e ballkonave=30x2 dyer=60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim