Dyer dhe dritare te perdorura

Shitet nga: Arif Hoti 21 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes dyer dhe dritare te perdorura, te gjitha te firmes sllovene "Jelovica".
Gjithsej jane 18 dritare, nje dere njekaheshe e ballkonit dhe dy dyer dykaheshe te ballkonave.

Dritaret jane me dimensione 80×140cm;

Nje dere e ballkonit njekaheshe me dimensione 80×205cm;

Dy dyer te ballkonave me dimensione 205×140cm .

Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim