Dyer per dhoma me modele dhe ngjyra te ndryshme

Shitet nga: Labinot Dje 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhojm dyer dhe dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet
si dhe me modele e ngjyra te ndryshme
te gjitha kto jan me brava e gum komplet
dera standarte 90X200 70€
dera standarte 60€
dera me mediapan 70€
dera krejt e drunit 80€
dera e hymjes 100€
dera per banjo 60€
dritaret 35€
Tel.045327459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim