Dyer per oborr

Shitet nga: Nik 20 Pri 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes dyer per oborr urgjent dimensionet 2.40 me 2.18 dhe 1.80 me 2.18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim