EXTRA LIR DRITARE ME GJETH ROLETA

Shitet nga: DRITARE 30 Nën 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

129 EUR

Komuna: Gjakovë
PRODHOJM DRITARE TE PLASTIKES GJDO LLOJ DIMENZIONI ME DY DHE ME TRE DIKTUNA ME QMIME ME TE LIRAT NE TREG : 140*80 ME GJETH ROLET 130 EU
205*80 ME GJETH ROLET 199EU
140*140ME GJITH ROLET 230 EU
DRITARET E BANJOS 60*60 GRATISSSSSS[ 2 COPA]
DYER TE BANJOVE 120 EU
PUNOJM VETEM ME MATRIAL AUSTRIAK DHE GJERMAN 10 VITE GARANCION ME SHKRIM .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim