LAMINAT-DYER-RROLETA

Shitet nga: Firma -PERLA- 26 Qer 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shesim dhe bejme vendosjen e laminatit me garncion 12 vite - 15 vite dhe 20 vite.
Posedojim 70 dizajne dhe te gjitha trashesit ( 8mm , 9mm , 10mm , 12mm ) .
15 vite pervoj pune.

Dyer te mbredeshme nga druri me dimensione te dryshme, prodhim Gjerman , qmime shume te volitshme, bejme edhe montimin.

Si dhe :
Roleta Veneciane AL dhe Druri
Roleta te Jashtme PVC dhe ALUMIN
Perde Shiritore
Perde Rolle
Perde Zebra
Perde me palë
Perde Bambus

Gjindemi afer Ojita 3 , perball zyreve per regjistrimin e automjeteve ).

Firma : NPH " PERLA "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim