Nxemje qendrore

Shitet nga: orhan 09 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shiten ceva te nxemjeve ( bodenheizung) per pod me emer te njoha buderus 200metra gjat temparaturenmax,80c celsius si dhe sperndarje (verteiler) buderus qimim me mar veshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim