Panella karroca ndertimi betoniere Kaufmann Doka

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: A-F 26 Dhj 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Panellat jane te dimenzioneve 100x50 cm, 150x50 cm , 200x50 cm , 250x50 cm , 300x50 cm , 300x30 cm , 300x25 cm . Qendrojnë shume gjate ne te dyja faqet si dhe pjesen anësore e kane me silikon 2 shtresor .Trajet I profil te dimenzioneve 2.65m 3.40m 3.90m 4.90m .. Jane prodhim Austriak "Kaufmann" te certifikuara me ISO standard TUV 9001, Panellat Doka dimenzionet 150x50 200x50 250x50 300x50 .. Meshalicat jane italiane 250L dhe 350L pa zhurmë , 1 vit garancion .... Karroca ndertimi italiane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim