Plepa per palete dhe gajbe (U SHITEN FLM)

Shitet nga: isa 12 Maj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes plepa per ndertimin e paletave dhe gajbeve te cilet jane ne vend shum te pershtashem per prerje dhe transport me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim