Punojm nga hekuri

Shitet nga: NIKOLL & MARJAN NIKOLLBIBAJ 06 Mar 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
punojm dyer dritare ballkone rrethime te ndrryshme nga hekuri per kontakt 044237119 dhe 045881537
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim