Qeshme dhe funtana te ndryshme prej gurit:

Shitet nga: Behar Bytyqi 10 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shesim qeshme dhe funtana te ndryshme prej gurit si dhe kryem keto pun prej gurit si dyer te oborrit prej gurit , mure te ndryshme prej gurit , grilla te llojllojshem , kamina , furra buke etj .
per qdo rast kontakto pronar : Behar Bytyqi tel : 044 562 177
JEMI NGA KUMUNA E MALISHEVES JU MIRPRESIM .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim