Qeshmja

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 26 Jan 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shesim qeshme dhe arka tbunarit krejt tpunuara me guri jan teper te mira per oborr qeshmet jan me ceva me krejt i kan edhe jan te garantura per ngri per qdo rast kontakto pronarin Behar Bytyqi tel: 044 562 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim