Shiten Dritare dhe dyer per ballkon (ALU PLAST)

Shitet nga: Lon Gjini 24 Mar 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
2 copa 110×130 dritare te pa montuara
2 copa 88x185 dyer ballkoni te pa montuara
3 copa 77x139 dritare
1 cop 180x140 dritare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim