Skele me qera

Shitet nga: skele 11 Gsh 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes skele mbi 700 m2 me qmim te volitshem skelet jan moderne te lehta per montim.skelet i japim edhe me qera 1e m2.sms nuk pranoj kush ësht i interesuar mund të vini ti shikoni kemi edhe karrika te punuara vet per me shum shikoni fotot flm per mirkuptim.nr 044 128 980 dhe 044 371 247
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim