Teshat te punes

Shitet nga: Privat 04 Pri 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shiten teshat e punes me shumic dhe pakic nuk jon te trasha jon per ver ma shum...jan te reja te pa perdorne krejt te paketune per me shumm info;044-049-371551
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim