VAZO lulesh prej betoni

Shitet nga: Adrian Krasniqi 16 Maj 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
shume te mira per oborre te shtepive dhe restoranteve. I shes per mungese te vendit. Thirrni ne tel.045-277-961.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim