dritare sllovene

Shitet nga: rasim 09 Nën 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
i shes dritaret slloven ne gjendje shum te mire per perdorim dritaret jan prodhim druri dhe jan ne gjendje te mire jan edhe dy dyre te ballkanit gjithe ashtu dritaret jan ne dimenzione te ndryshme per ma shum informata mund te kontaktoni ne telfon Qimi asht 20 euro per dritare po asht i diskutushem keshtu qe pres blers serioz ju flminderit
po ashtu shite edhe bicikla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim