dyr dritare prej pvc

Shitet nga: Gzim Hoti 07 Gsh 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
shes 7 dritare te dimenzjonit 140x80
dhe 1 der ballkoni 240x80
te perdorne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim