2 piktura me cmim te volitshem shume

Shitet nga: Besiani 08 Pri 01:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Antikë dhe Art
Pikture pelhure ne vaj me motiv peisazhin dhe punim artistik ne baker me motive popullore. Te dyja jane me dimenzione: piktura 1.5x0.8 m dhe ne baker 0.6x0.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim