Biliardo

Shitet nga: Albert Morina 08 Qer 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shitet biliardo ne gjendje perfekte nga Zvicrra me duplli mermer..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim