Dollap 4 pjes ( Rregall klasik druri)

Shitet nga: x 16 Pri 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shitet Rregalli punim druru klasik, ne gjendje shum te mir dhe shum i mirbajtur. Arsuja mos pershtatja ne vend tjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim