Dolllap Antike Vitit 1860

Shitet nga: Meda 17 Pri 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Antikë dhe Art
Original Antik vitit 1860 original
Permban druri Bungu vjen nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim