Dyer per oborr

Shitet nga: Florin 26 Mar 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shiten dyer per oborr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim