Panoramen

Shitet nga: gimi 07 Shk 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Antikë dhe Art
shes panoramen nga xhami me elemente vizelluese e ardhur nga italia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim