Pikture ne shitje 100 x 70 cm

Shitet nga: butrint 13 Sht 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Antikë dhe Art
shes pikturen (repudukim)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim