Shank nga druri

Shitet nga: Bashkim 30 Sht 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Antikë dhe Art
Shank nga druri i fisnikëruar, me dy ulëse, ndriqim...
Çmimi me marrëveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim