Vazo bakri e vjeter

Shitet nga: Besiani 07 Pri 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Antikë dhe Art
Vazo e vjeter bakri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim