tend

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: megaplast 10 Tet 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Antikë dhe Art
tenda për shtëpi ,banesa,lokale dhe restaurante
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim