11 Dritare

Shitet nga: leotrim 11 Sht 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 11 dritare 80x1.40 te perdorura keto dritare kan qen te vendosta ne shpi, te ruajtne jan siq po shihen ne foto.. kurse 4 dritare jan pa Rama dmth pa Kornizz..
20 ero Nje drritare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim