2 vitrina me dere

Shitet nga: Lis 18 Tet 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
2 vitrina nga alumini jane ne gjendje te shkelqyer.. Njera kushton 300 euro..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim