4 Dritare

Shitet nga: lumi 27 Dhj 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes 4 dritare te drunit edhe dy dyr per dalje ne ballkon shum pak te perdorne
me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim