4 Dritare

Shitet nga: Sali Vata 19 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 4 dritare me dimenzione standarde. Me shume mund ti shihni ne foto.
50 euro per cope.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim