DERA

Shitet nga: Sela 10 Nën 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dera e Hymjes me dimension 1.40me 2.05
Shum e mir e rujtne edhe qmimi i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim