Der e Hymjes + 4 dritare shum lir

Shitet nga: Der 02 Nën 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 1Der te hymjes edhe 4dritare te Drunit 80 140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim