Dere e kualitetit te lart

Shitet nga: xxxxx 26 Jan 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes DEREN te kualitetit te lart dera eshte PA KACA... per banjo .qmim shume i volitshem .dera i ka dimenzionet 2 metra e gjate kurse 75 cm e gjere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim