Dere e kualitetit te lart

Shitet nga: xxxxx 02 Shk 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes DEREN te kualitetit te lart dera eshte PA KACA....qmim shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim