Dritare dhe der sllovene ballkanit

Shitet nga: murati 27 Jan 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare dhe der sllovene jan gjithsej 7 copa standarte 140/80 cantin
Arsyja e shitjes i kam ngjit te rejane shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim