Dyer

Shitet nga: Avdyl 29 Tet 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 4 dyer druri te brendshme, te perdorura, por te ruajtura dhe shum funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim