Dyer dhe Dritare

Shitet nga: Dritare 11 Pri 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dyer dhe dritare te drurit.
10 Dritare dhe 2 Dyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim