Dyer dhe Dritare

Shitet nga: Dritare 21 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes Dyer dhe Dritare.
10 dritare 2 dyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim