Dyer dhe dritare

Shitet nga: nili 27 Jan 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
nje der te ballkonit komplet gjam, dhe nje dritare sllovene te drurit, jan si te reja shume pak te perdorme,te dyjat me ket qimim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim