Dyer të mbrendshme prodhim Gjerman

Shitet nga: yllii 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer të mbrendshme prodhim Gjerman. Mbrendesia e mbushur 100% me dru.Kaca e deres gjithashtu 100% dru.Pjesa e jashtme e derës është e punuar me mediapan(MDF) 8mm, me dendësi 0.86cm3
-Mediapani është i mbështjellur me folje PVC 0.21mm e cila është rezistente ndaj lagështisë, është e qëndrueshme dhe pastrohet shume lehtë.
Dera peshon 22.800 kg dersa se bashku me kac peshon 52.300 kg.
Bagllamt jane model i ri te mbushur me voj ( ulje ) .
-Krahu apo ana e hapjes përcaktohet gjat montimit sipas dëshirës suaj.
Dizajne moderne.( model amerikan )
Çmimet jane te arsyeshme.
Në cmim jan perfshirë:korniza(kaca) e derës,brava,rezët,cilindri, tri bagllamë,si dhe 3 qelsa ,transporti eshte GRATIS.
Garancioni:5 vite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim