Dyer te brendshme

Shitet nga: Avdyl 29 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 4 dyer druri te brendshme, te perdoruda,por te ruajtura dhe shum funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim