Dyer te mbrendshme dhe te mblinduara

Shitet nga: Ylli 04 Maj 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer me garancion.
Dyer e mbrendshme 90 % dru te mbeshtellura me mediapan te presuar.
Kacat 15 cm - 32 cm, dhe jane harkore ( rrumbullaket ) model i ri.

Dyer e mblinduara njeri model Perpara kan modelin e mediapanit pastaj qelik 5mm lesh gjami qelik dhe prap mediapan kurse .modelet tjera jane me plesigas te metalizuar.
Transporti gratis.
Perpos fotove kemi edhe modele tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim