Nje dere dhe dy dritare nga alumini

Shitet nga: Bekim B Hoti 14 Sht 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes nje dere dhe dy dritare te perdorura nga alumini cilesor ngjyre kafe.
Dera dimensioni 2,35X1.60 dy kapakeshe
Dritaret dimensioni Nga harku 1,80X60 kurse normale 1,00X60
Qmimi me Marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim