Tri dyr te hekurit

Shitet nga: murati 29 Jan 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Jan tri dyr te hekurit me matrijal shum te fort jan per shtalla apo dyr garazhav per qashtje sigurije ndaj ndonje rreziku per te vjedhur ne brendesi te objektit te shtalles apo garazhav ala si kam perfunduar me lyrje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim