Xhama Lëvizës

Shitet nga: megaplast 26 Nën 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Mbroni ballkonet & Terrasat tuaja në 4 stinët e vitit me xhama lëvizës.
Mund te prodhohen në përputhje me dimensione te objekteve tuaja
Tel: 045 161 161 / 049 157 416
www.roleta-megaplast.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim